Witaj,  Zarejestruj   |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

GDZIE JESTEŚ:  eKULTURALNI    Strona główna  strzalka  Artykuł w gazecie

Instytucja
Dodany przez: eKulturalni  
 Data Publikacji: 22.08.2014, godz. 14:11 • Ranga (2248) • Wyświetleń 2238
Spokojnie, to nie jest tekst pożegnalny. Byliśmy, jesteśmy i będziemy. Tu chodzi o coś innego… Mamy dla Was pewne wyzwanie, wchodzicie?

Drodzy Użytkownicy – jedno o Was można powiedzieć na pewno – uczestniczycie w życiu kulturalnym. I to jest piękne. Bywacie na koncertach, spektaklach, wystawach, spotkaniach autorskich, targach książki i gdzie Was jeszcze poniesie. Zachęcamy byście podzielili się swoimi wrażeniami z innymi i pokazali obecność naszej społeczności. Jak? Zostawiając wlepkę. Ale po kolei.

"eKulturalni.pl tu byli" to pierwsze wyzwanie dla Użytkowników portalu (obecnych i przyszłych, których serdecznie zapraszamy). Na czym polega? Po pierwsze robicie to, co zawsze - czyli wybieracie się na wydarzenia kulturalne. Piszecie relację i publikujecie ją w portalu i – jeśli macie  - to też na swoich blogach wpisując w tytuł lub treść hasło „eKulturalni.pl tu byli”. Dodatkowo na miejscu wydarzenia zostawiacie wlepkę lub po prostu karteczkę ze znakiem naszej akcji i/lub robicie sobie z nią zdjęcie. Pamiętajcie, że przyklejanie naklejek gdzie popadnie nie jest mile widziane, a nawet uznawane za akt wandalizmu – nam kulturalnym nie o to chodzi. Toteż zapytajcie organizatora czy wlepkę można przykleić na jakieś tablicy ogłoszeń, nie oklejacie budynków i słupów, a karteczki połóżcie np. na stoliku z ulotkami. Byłoby świetnie, gdybyście zrobili sobie zdjęcie na miejscu wydarzenia z wlepką i dołączyli je do tekstu.

 Co miesiąc redakcja wybierze najciekawszy tekst lub najaktywniejszą eKulturalnie osobę, do której powędruje jakiś kulturalny upominek. Stworzymy też galerię zdjęć i mapę odwiedzonych przez Was miejsc.

Skąd wziąć wlepki?

Tych, którzy mają do nas blisko zapraszamy do redakcji (Elbląg, pl. Jagiellończyka 1, Światowid) po odbiór osobisty. Dla osób z daleka mamy dwie propozycje. Opcja pierwsza: jeśli napiszecie do nas (redakcja@ekulturalni.pl) i zdeklarujecie się, że będziecie pisać systematycznie, wyślemy Wam zestaw wlepek do domu. Opcja druga – możecie pobrać sobie zdjęcie i wydrukować je samodzielnie, niekoniecznie na papierze przylepnym – może to być zwykła kartka, a w razie czego wystarczy baner, który mam nadzieje wkleicie na swoje blogi.

 

To jak? Przyjmujecie wyzwanie? Świetnie, to jeszcze podajcie info o nim dalej :)

Zuzanna Gajewska

 

Akcję wspierają eKulturalni blogerzy:

siemakaja.blogspot.com

http://www.subiektywnieoksiazkach.pl/

kamilczytaksiazki.blogspot.com

 
 
A tu spis tekstów:
 
Ostatnie multimedia - Zobacz wszystkie multimedia (2)
      

od dnia 01-12-2012


eKULTURALNI W LICZBACH

publikacji: 11272
obrazów: 7569
nagrań wideo: 99

Liczba odwiedzin: 2294986

KONTAKT Z REDAKCJĄ

 

Portal Społecznościowy eKulturalni.pl

pl. Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

tel.: 55 611 20 84

fax: 55 611 20 60

 

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich

"Światowid"

pl. Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

tel.: 55 611 20 50

fax: 55 611 20 60

Redakcja:

redakcja@ekulturalni.pl

tel.: 55 611 20 70 Administrator:

adm@swiatowid.elblag.pl  

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.