Witaj,  Zarejestruj   |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

GDZIE JESTEŚ:  eKULTURALNI    Strona główna  strzalka  Artykuł w gazecie

Dodany przez: tygrysica  
 Data Publikacji: 26.11.2017, godz. 00:17 • Ranga (537) • Wyświetleń 537
„Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie? Oto unikalny poradnik, który odsłania sekrety horoskopu partnerskiego. Dzięki niemu: – dowiesz się, z kim zbudujesz dobre relacje partnerskie, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem; – poznasz wszelkie możliwe kombinacje znaków zodiaku i odkryjesz, jak poszczególne znaki oddziałują na siebie; – przekonasz się, jaki wpływ na twoje relacje z ludźmi mają znaki zodiaku, i łatwiej ci będzie dobierać odpowiednich partnerów i przyjaciół. Sprawdź, kto pasuje do ciebie najbardziej! Jedyny w swoim rodzaju przewodnik po astrologicznych kombinacjach partnerów miłosnych, dzięki któremu znajdziesz swoją drugą połówkę albo upewnisz się, czy obecnie jesteś w odpowiednim dla ciebie związku.”

Miłość zapisana w gwiazdach” to pięknie wydany horoskop, który idealnie nadaje się dla osób poszukujących drugiej połówki, a także dla tych będących już w stałych związkach. To właśnie tutaj wszyscy bez względu na status mogą się przekonać jaki znak zodiaku do nich najlepiej pasuje oraz czy ich związkowi sprzyjają gwiazdy.

Brad Kronen w swojej najnowszej książce przeistacza się w doradcę do spraw miłosny, który łączy ze sobą w pary wszystkie dwanaście znaków z zodiaku. Po szczegółowym zanalizowaniu każdego z nich przedstawia wady i zalety związku z osobą spod danego znaku. Autor robi to w naprawdę fajny i zabawny sposób dzięki czemu czyta się jego książkę szybko i bardzo przyjemnie. Uważam jednak, że wszystkie te rady nie powinny zostać uznane za wyznacznik podczas poszukiwania drugiej połówki, ponieważ każdy z nas jest indywiduum i nie zawsze wpasowuje się w swój znak zodiaku. Dlatego zdecydowanie należy potraktować je z delikatnym przymrużeniem oka.

Jeśli jesteście ciekawi czy przepis na miłość został faktycznie jest zapisany w gwiazdach to koniecznie sięgnijcie książkę Brada Kronena. Nawet jeśli nie wierzycie w horoskopy to warto ją przeczytać chociażby dla niezwykłego poczucia humoru autora. A nuż może okaże się, że miłość naprawdę została zapisana w gwiazdach. Gorąco polecam!

 

Aleksandra

Ostatnie multimedia - Zobacz wszystkie multimedia (1)
   

od dnia 01-12-2012


eKULTURALNI W LICZBACH

publikacji: 11314
obrazów: 7603
nagrań wideo: 99

Liczba odwiedzin: 2384819

KONTAKT Z REDAKCJĄ

 

Portal Społecznościowy eKulturalni.pl

pl. Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

tel.: 55 611 20 84

fax: 55 611 20 60

 

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich

"Światowid"

pl. Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

tel.: 55 611 20 50

fax: 55 611 20 60

Redakcja:

redakcja@ekulturalni.pl

tel.: 55 611 20 70 Administrator:

adm@swiatowid.elblag.pl  

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.